Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlineolfar2 blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Zobacz projekt BRUNO 2 PS w IGN Projekt
2248 odwiedzin | wpisów: 11, komentarzy: 6, obserwuje: 6

Dach - w końcu

autor: olfar2 blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Wrzesień 2017. O tej porze mieliśmy już mieć tynki,mieliśmy...Przez tą pogodę mamy dwamiesiące obsuwy. Śmiejemy się że u nas jak na Canarach, pogoda pewna...Wstajesz i leje hehe. Ale nie o tym tu ;)
Drzewo, jak wszystko na budowach przyszło z opóźnieniem (tygodniowym) 15.09.2017r. Nasz fachura sie postarał i dzisiaj skończył więźbę. Jutro przyjeżdża folia i struktonit. Myślę że najpóźniej do 13.10.2017 stan surowy zostanie ukończony.

Osobny temat to okna. Ja pierdziele, czy nie może być jedno rozwiązanie z tymi oknami...Wybieraj profile, okucia, ramy, poszerzenia, montaż ciepły, letni, zimny hehe...W morde przecież ja się na tym nie znam. Zamówiem okna u tego samego gościa co ostatnio. Cena nie powala. Mam nadzieję że będziemy zadwoleni.

UPDATE 26.10.2017
Zgodnie z oczekiwaniami stan surowy zakończono 14.10.2017r. Pokrycie dachu poszło sprawnie, pogoda w miarę dopisała. Dach wyszedł fajnie. Dachówka płaska BRAAS TURMALIN BŁYSZCZĄCA zrobiła robotę hehe...Poza tym budowlańcy się sprawili i dach jest naprawdę dobrze (w mojej ocenie ) ułożony.

Okna zamówione, będą 30.10.2017. Trzyszybowe na profilach GEALAN iokomorowe (za cholerę nie wiem o co chodzi z tymi komorami). Zobaczymy efekt końcowy 31.10.2017r

Koszty:  STAN SUROWY OTWARTY         STAN SUROWY ZAMKNIĘTY
                       215 000,00 zł                            237500,00 zł