Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlineolfar2 blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Zobacz projekt BRUNO 2 PS w IGN Projekt
2248 odwiedzin | wpisów: 11, komentarzy: 6, obserwuje: 6

Fundamenty

autor: olfar2 blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Po majóweczce pora ruszyć z budową dalej. Niestety ta cholerna pogoda nie daje za wygraną, jak w tej piosence .. "ciągle pada.." Wczoraj tj. w dzień Pabiedy ;)) koleżka ogarnął przyłącze wodociągowe, tak więc oficjalnie mamy wodę na budowie. Rozszalowaliśmy szalunki, pomalowaliśmy "szmirą" ławy, które następnie zasypaliśmy piachem (bagatela siedem 20 tonowych wywrotek hehe). A dzisiaj dzień jak codzień ..."ciągle pada..."

UPDATE 24.05.2017r.  Pogoda w końcu sie wyklarowała. Fundamenty wymórowane, zaizolowane, zasypane piachem ( + 16 wyrotek 20 T !!!! ) ocieplone styrodurem. Dzisiaj rozkładamy kanalizację i najpawdopodobniej w piątek 26.05.2017 zalejemy pierwszą posadzkę co będzie oznaczało, że ETAP I "Fundamenty" będzie - mam nadzieję - zakończony.

UPDATE 26.05.2017r.  Posadzka nr I zalana co oznacza, że ETAP I "Fundamenty" jest oficjalnie - zakończony. Koszt fundamentów jako całości 50675,00 zł. Zgodnie z założeniami - na razie ;)))